Skladník - práca v Sučanoch

Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch v 1-zmennej alebo 2-zmennej prevádzke
  • Fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia
  • Fyzický výdaj materiálu do výroby podľa stanovených pracovných postupov
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka a žeriavu
  • Nakládka a vykládka materiálu a hotových výrobkov
  • Vykonávanie inventúrnych prác

Požadujeme

  • Predchádzajúca skúsenosťna prac. pozícii skladníka, alebo skúsenosti s prácou v sklade na VZV - výhodou
  • Schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • Dobrý zdravotný stav
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Manuálna zručnosť
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Ponúkame

  • Doprava do a z práce bezplatne!
  • Príplatky: poobedná zmena, nočná zmena - nad rámec ZP,
  • Po skúšobnej dobe odmeny za kvalitu a plnenie stanovených noriem.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku:
Eva Filipová · 0905 551 551 · [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3181507  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660,00 EUR/m