Frontend developer - až 100% Homeoffice - plat až 3000€

Ponuka pre nadšencov najnovších technológií

Miesto práce

Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • vývoj frontendovej časti webovej aplikácie
  • sústrediť sa na to, aby boli časti aplikácie použiteľné aj v jej (budúcej) mobilnej verzii (reusable UI components)
  • byť iniciatívny a upozorňovať na nedostatky, hľadať možné riešenia

Požadujeme

  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • HTML/CSS (SASS) na expertnej úrovni
  • skúsenosti s es6 (ES2015)
  • Angular JS na pokročilej úrovni
  • chuť neustále sa zlepšovať
  • záujem o najnovšie technológie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Na otázky k IT pozíciám odpovedá Jana Hiľovská:
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3171748  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.