Enkapsulácia strešných okien - automotive (HU - 30 min od BA) 2200,- btto Eur

Šanca pre skúseného technológa alebo procesného inžiniera

Miesto práce

Maďarsko

plný úväzok

Náplň práce

  • Manažovanie operatívy pri výrobnom procese enkapsulácie strešných skiel v automotive
  • Nastavovanie nových enkapsulačných lisov značky BBG, Hennecke a alebo Krauss Maffei
  • Tréning nastavovačov a operátorov
  • Vytváranie nevyhnutnej dokumentácie
  • Definovanie a nastavovanie nápravných akcií a protiopatrení pre problémy kvality spojené s produktom a procesom
  • Meranie časových cyklov a vyvažovanie operácií
  • Kontinuálne zlepšovanie

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Prax s technológiou enkapsulácie strešných okien automobilov v roli technika alebo technológa alebo procesného inžiniera je nutná.
  • Skúsenosť s ostatnými procesmi a materiálmi spojenými enkapsuláciou
  • Maďarčina naozaj veľkou výhodou, angličtina na komunikatívnej úrovni nutná
  • Ochota pracovať v zahraničí
  • Tímová práca

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie zaručené
  • Relokačný bonus, ubytovanie zadarmo alebo príspevok na ubytovanie
  • Iné benefity ako napríklad jazykové a technické vzdelávanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pôvodom nemecká, nadnárodná skupina vyrábajúca rôzne automotive komponenty s výrobnými závodmi po celom svete. V maďarskom Mosonszolnoku odštartovali výrobu strešných okien pred 6 mesiacmi. Svoju produkciu dodávajú pre okolité automobilky. Spoločnosť s aktuálne 150 zamestnancami vo fáze niekoľkonásobného ďalšieho rastu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3168552  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.