Operátor výroby - balenie hračiek Kladno (ČR)

Miesto práce

Kladno, Česko

plný úväzok

Náplň práce

obsluha strojov a technických zariadení pri balení hračiek
balenie a triedenie hračiek
práca pri linke v takte
špecialista operátor pracuje s počítačom
práca na zmeny, denné .,poobedné, nočné

Požadujeme

spolahlivosť
ochota pracovať cezčasy
nástup priebežne

Ponúkame

bonus za doporučenie známeho 3000, -kč
bonus po odpracovaní 3 mesiacov 3000,- kč
možnosť využívania fitnes zdarma
možnosť nákupu v podnikovej predajni Lego za výhodné ceny
pracovný pomer na dobu určitú s odvodmi do zdravotnej a sociálnej poisťovne
stravovanie v závode , možnosť vybrať z viac druhov jedla)

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

operátor 137,-kč /hod + príplatky
operátor špecialista 148,-kč/hod + príplatky
pri nástupe sa absolvuje jednoduchý test podľa ktorého sa určuje pracovná pozícia

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný medzinárodný výrobca hračiek

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala zašlite životopis na [email protected], telefonicky sa možte informovať počas pracovných dní od 9.00 do 16.00 tel. +421902937805
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3145331  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: operátor 137,-kč operátor špecialista 148,-kč/hod + príplatky podľa zákonníka práce