Pracovníčka na úseku kontroly

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • Vizuálna kontrola vyrobených kovových súčiastok
  • Identifikácia chybných kusov a ich prípadná oprava
  • Balenie komponentov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • dobrý zrak, jemná motorika
  • ochota pracovať na trojzmennej prevádzke
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

Ponúkame

  • cca 500,-/v čistom
  • práca na hlavný pracovný pomer priamo u klienta
  • dlhodobé zamestnanie
  • možnosť príplatkov
  • stravovanie u zamestnávateľa

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa zaoberá výrobou súčiastok určených priamo na montáž.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
TRENKWALDER s.r.o.
Námestie Štefana Moysesa 17
97401 Banská Bystrica

Kontaktná osoba:
Petra Murgašová
Tel.kontakt:0902942435
E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3120663  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.