Operátor výroby - potlač fľaštičiek na voňavky ( od 19000,-kč do 28000,-Kč) vhodné aj pre študentov

operátor výroby , výroba

Miesto práce

Aš, Česko

plný úväzok

Náplň práce

obsluha strojov /potlač flastičiek na parfemy /
kontola potlače
odoberanie hotových výrobkov
balenie

Požadujeme

zodpovednosť
manuálna zručnosť
ochota pracovať cezčasy
práca na 3 zmeny

Ponúkame

príspevok na ubytovanie
možnosť ubytovania pre páry
doprava z ubytovne na pracovisko zabezpečená- zdarma

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

základná mzda 91,-kč/hod
príplatok na poobednú 5,-kč/hod
So- Ne a nočná smena 10% z hod mzdy
príplatok za kvalitu práce do 13,50 Kč/hod
výkonostná zložka do 4253,-Kč/mes
dochádzkový bonus 4219,-Kč/mes,
vianočný bonus do 11000,-Kč,
prémie za odpracované víkendy Práca vo výrobe na pozícii operator výroby pri potlači flastičiek na parfumy,
vhodne aj pre páry
životopisy zasielajte mailom: [email protected], vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba a predaj sklenených flakónov na parfémy.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
e-mail: [email protected] ,
mobil: 0902937805 /info počas pracovných dní od 9:00 do 16:00/
vybraných uchádzačov budeme kontaktovať
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2858150  Dátum zverejnenia: 2.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 91,-kč/hod , príplatok na poobednú 5,-kč/hod, So- Ne a nočná smena 10% z hod mzdy, príplatok za kvalitu práce do 13,50 Kč/hod, výkon. zložka do 4253,-Kč/mes, dochádzkový bonus 4219,-Kč/mes, vianočný bonus do 11000,-Kč, prémie za víkendy