Aplikačný technik (lakovňa automotive) s aktívnou Angličtinou (Žilina)

Miesto práce

okres Žilina

plný úväzok

Náplň práce

  • Dozor nad procesom dodávok automotive lakov pre lakovňu Mobis Žilina
  • Nie je to manuálna práca
  • Sledovanie výrobného procesu na lakovacej linke
  • Pracuje ako komunikačný most medzi výrobou laku, prípravňou lakovacích formulí podľa objednávky zákazníka a lakovňou Mobis Žilina
  • Rieši prípadné technické nezhody medzi objednávkou a skutočne dodaným materiálom
  • Kvalita dodávaných lakov (farebné odchýlky, mikrotrhliny, chyby povrchu)
  • Materiálový manažment (plánovanie, dodávky, vracanie kontajnerov)
  • Nábeh nových projektov (nové modely, nové farby, nové technológie)
  • Práca na smeny
  • Niekedy pri detailnejšej kontrole výrobkov musí dvíhať ťažké bremená (práca vhodná pre mužov)

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne Stredoškoské vzdelanie chemického zamerania
  • Pracovné skúsenosti pri spracovaní chemických látok a komunikatívnosť
  • Anglický jazyk - aktívne nutnosť
  • Ochota učiť sa nové veci a znášať niekedy stresujúce prostredie
  • Niekedy zdvíhanie ťažkých bremien (do 25kg)
  • Vodičský preukaz B

Ponúkame

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Štandardné firemné benefity
  • Možnosť karierneho rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná chemická korporácia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2818281  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.