Operátor výroby/ Zásobovač/ Nastavovač v automobilovom priemysle

Hľadáme uchádzačov o prácu pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou a testovaním prístrojových dosiek do popredných automobilových značiek.

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer
  • práca v stoji v 3-zmennej prevádzke
  • manuálne kontrolné práce podľa požiadaviek pracovného miesta

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie - aj pre absolventov!
  • podmienkou je manuálna zručnosť
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • ochota pracovať na zmene
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • možnosť zarobiť si od 440 až do 680 EUR v čistom - závisí od konkrétnej pozície a počtu odpracovaných hodín
  • od 3,02 EUR /hod. brutto (nočné zmeny +0,85 EUR /hod, popoludňajšie zmeny +0,13 EUR /hod.)
  • BONUSY: dochádzkový +0,20 EUR /hod. a výkonnostný po uplynutí skúšobnej doby +0,25 EUR /hod.
  • stravovanie v podnikovej jedálni

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku Martinu Sekelovú na číslach:
0902 937 814 · 0902 937 815
Alebo nás navštívte aj osobne na pobočke:
Mariánske námestie 11 · Žilina
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2731434  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 600 EUR/mesiac, 600,00 EUR/m