Mechanický údržbár - kovo a strojárska výroba - Banskobystrický kraj

Máte skúsenosť s údržbou strojov pri trieskovom obrábaní a záujem uplatniť sa na pozícii Mechanického údržbára v strojárskej/ kovo výrobe produkujúcej pre automotive? Viac informácií nájdete nižšie.

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • vykonávanie pravidelnej a preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení
  • zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi - objednávanie náhradných súčiastok a dielov
  • vedenie, koordinácia a kontrola práce oddelenia údržby

Požadujeme

  • SŠ vzdelanie technického zamerania
  • skúsenosti v oblasti mechanickej údržby strojov pri trieskovom obrábaní - ideálna skúsenosť z automotive
  • min. 3 roky skúseností v servisnej spoločnosti pre CNC stroje
  • znalosť AJ aspoň na úrovni A2/ B1
  • schopnosť samostatne viesť svoju prácu, prioritizovať a organizovať
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Predpokladaný termín nástupu

01.09.2016

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a kovovýrobou (kovové a strojné súčiastky, výroba strojárskych výrobkov, mechanické opracovanie šedej liatiny, tepelné spracovanie kovov), obrábaním odliatkov pre automobilový priemysel, poľnohospodárske a cestné mechanizmy.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Lucia Milanová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2641718  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.