Montážnik pri výrobe vzduchotechniky

Miesto práce

Praha, Česko

plný úväzok

Náplň práce

Práce pri výrobe vetracích mriežok,difuzorov ,tlmičov hluku a ostatné práce pri výrobe komponentov vzduchotechniky

Požadujeme

Dobrý zdravotný stav
Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.9.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Informácie pre uchádzača

95,-kč /hod , po odpracovaní 150 hod zvýšenie na 100kč/hod + príplatky podla zákonníka práce
Práca na 3 zmeny
Práca v klimatizovaných halách
UBYTOVANIE ZDARMA

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Vzduchotechnika vhodná pro firmy a priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Edita Haidelmeierová
T: 0421 902 937 805
e.haidelmeierova@trenkwalder.com
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 2133966   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   95,-kč /hod , po odpracovaní 150hod zvýšenie na 100kč/hod + príplatky podľa zákonníka práce