Vedúca / Vedúci maloobchodnej predajne

Miesto práce

Košice

plný úväzok

Náplň práce

 NÁPLŇ PRÁCE:

- riadi MO prevádzku v plnej miere a v súlade s platnými predpismi SR,

- sleduje a dodržiava výšku zásob tovaru,

- zabezpečuje plynulý a bezporuchový chod zásobovania,

- zodpovedá za skladovanie tovaru,

- poskytovanie kvalitných  služieb zákazníkom v predajni

- vybavuje reklamácie a sťažnosti spotrebiteľov,

- zodpovedá za dodržiavanie a kontrolu spotrebiteľských cien ,

- organizuje prácu v predajni,

- riadi a organizuje pracovný čas zamestnancov

- zabezpečuje tržieb a vyhotovenie účtovných výkazov.

Požadujeme

minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou,
hygienické minimum,
minimálna požadovaná prax v oblasti vedenia maloobchodnej prevádzky 4 roky - podmienkou,
výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
veľmi dobré organizačné schopnosti,
schopnosť empatie, sebamotivácie a motivácie druhých,
človeka zákaznícky a obchodne orientovaného,
odolnosť voči stresu, rozhodnosť.

Ponúkame

práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
motivačné platové ohodnotenie: základná mzda + variabilná žložka,
zľavy na nákup tovaru,
možnosť osobnostného rozvoja a absolvovania školení,
možnosť využiť svoj potenciál.

Predpokladaný termín nástupu

01.06.2012

Informácie pre uchádzača

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú emilovú adresu. Do predmetu emailu prosím napíšte názov obsadzovanej pozície. Ďakujeme Vám za porozumenie a tešíme sa na Váš životopis!

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať každého uchádzača. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1242624  Dátum zverejnenia: 19.4.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.