WEB developer

Trenkwalder IT Services s.r.o.

Miesto práce
Gagarinova 7/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme programátora webových aplikácií. Pracujeme pre potreby nadnárodnej spoločnosti, na interných aj externých projektoch pre našich partnerov.

Pracovná náplň:
• Analýza požiadaviek
• Návrhy riešení
• Vývoj a realizácia podľa zadania
• Práca v tíme

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť pracovať v úspešnom dynamickom tíme.
Ďalšie výhody:
- 13. a 14. plat
- odmena na základe osobných cieľov
- práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca v modernom Microsoft prostredí
- rôzne vzdelávacie programy (Certifikáty, školenia)
- osobnostný a kariérny rozvoj

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku vrátane Vašich kontaktných údajov. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo na telefónnych číslach 03/322 922 22 920911 455 074. Životopis prosíme zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy
PHP - Základy
HTML - Základy
MySQL - Základy
JavaScript - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny a zodpovedný prístup k projektom
- analytické myslenie, schopnosť špecifikovať požiadavky
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- orientácia v oblasti informačných technológií
- znalosť principov objektovo-orientovaného programovania
- výhodou sú znalosti C#.NET a ExtJS

Spoločnosť Trenkwalder IT services s.r.o. poskytuje informačné technológie pre celú skupinu spoločnosti Trenkwalder Group A.G.
Spoločnosť Trenkwalder IT services s.r.o. je súčasťou nadnárodnej skupiny spoločnosti Trenkwalder Group A.G.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3228612  Dátum zverejnenia: 30.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou