Predajca Motorových Vozidiel

TrendImpex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
01.07.2018
550 EUR - Základná zložka mzdy (brutto) + ďalšie finančné ohodnotenie podľa predajných výsledkov bez OBMEDZENIA výšky v priemere 1.000 - 1.500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníka
- Bezprostredným kontaktom so zákazníkom získavať jeho záujem o kúpu jazdených vozidiel
- Vykonávať prezentáciu vozidiel v spojení aj so skúšobnou jazdou
- Príprava produktových a cenových ponúk
- Vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu
- Príprava dokumentov a vozidiel na predanie zákazníkom
- Uzatváranie leasingových a poistných zmlúv
- Inzercia ponúkaných vozidiel
- Starostlivosť o vystavované vozidla

- Mladý ambiciózny pracovný tím
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Spoznávanie a testovanie vozidiel
- Stravné lístky
- Pitný režim

Svoje životopisy spolu s fotografiou a telefonickým kontaktom prosíme zasielať na emailovú adresu [email protected]. Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť TrendImpex Slovakia s.r.o. - PremioCAR.sk vznikla na základe dlhoročných skúseností s predajom vozidiel s cieľom ponúknuť zákazníkom niečo nové, niečo čo Vám iní ponúknuť nevedia, a to kvalitné vozidlá v perfektnom technickom stave a za prijateľnú cenu. Všetky vozidlá ktoré ponúkame, vlastníme. Kvôli prísnym kritériám na nami predávané vozidlá, nesprostredkúvame komisionálny predaj cudzích vozidiel.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3418350  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR - Základná zložka mzdy (brutto) + ďalšie finančné ohodnotenie podľa predajných výsledkov bez OBMEDZENIA výšky v priemere 1.000 - 1.500 EUR