Можливість для людей з України

Servisný technik

Trendex s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
1 000 - 2 100 EUR/mesiacvýška mzdy je závislá od schopnosti a skúsenosti uchadzača, zákl.mzda + prémie + zákonne príplatky,13 a 14 plat podla dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis aut. umývacích liniek v pôsobnosti Slovenska. Práca je organizovaná denne zo sídla organizácie, cestovanie vždy z B.Bystrice

vyplácanie 13. a 14. platu prémie /nadčasy / vyplácané mesačne po skončení skúšobnej lehoty, garancia výplatných termínov,podpora osobného rastu formou školení,kvalitná výbava v stabilnej a 25 rokov zabehnutej firme,nadštandardný a udržiavaný vozový park,možnosť platového rastu, telefon

Informácie o výberovom konaní

prosím zasielať profesný životopis,motivačný list e mailom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektromechanika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť,serioznosť,flexibilita,vzdelanie v odbore
slušné vystupovanie

spoločnosť s celoslovenskou a zahraničnou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá servisom umývacích liniek ako aj predajom chemických výrobkov s touto činnosťou súvisiacich

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2895959  Dátum zverejnenia: 26.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac