Manipulačný robotník / Expedient

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 080 EUR/mesiacvrátane osobného hodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha motorových vozíkov.
- Obsluha ručne vedených elektrických vozíkov.
- Vychystávanie expedície podľa zoznamu (prekladanie krabíc), lokalizovanie dielcov.
- Vykládka a nakládka kamiónov.
- Príjem a uskladnenie materiálu.
- Práca so skenerom.
- Starostlivosť o manipulačnú techniku na oddelení.
- Organizácia skladu obalov, vstupného materiálu a finálnych výrobkov

- Mesačná mzda od 1 080 € (vrátane osobného hodnotenia)
- Práca len na rannej a poobednej zmene
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Pracovná ponuka bude bližšie predstavená na prijímacom pohovore. V prípade záujmu nám pošlite životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- preukaz na obsluhu VZV
- prax obsluhy VZV je PODMIENKOU,
- dobré organizačné schopnosti,
- spoľahlivosť,
- precíznosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4779861  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac