Pracovníčka vo výrobe na 4 zmeny

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie a kontrola dielcov,
- balenie podľa kontrolného predpisu a baliacich inštrukcii uvedených v pracovnom postupe,
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- Mesačná mzda od 1 150,- € (vrátane osobného hodnotenia)
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Práca na 4 zmeny (2x denná 12 hodín, 2x nočná 12 hodín, 4 dni voľno)
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto
- Autobusová doprava zadarmo

Informácie o výberovom konaní

Práca na 4 zmeny vhodná hlavne pre ženy.
Mzdové podmienky budú bližšie prerokované na prijímacom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
samostatnosť
spoľahlivosť
pozornosť
praktické myslenie

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Tomková
Tel.: +421905340919
E-mail: poslať životopis
ID: 4733774  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac