Účtovník

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacv závislosti od schopností a vedomostí uchádzača (mzda zahŕňajúca osobné hodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva výrobnej spoločnosti (štatutárne + US GAAP)
• zabezpečovanie ročnej účtovnej uzávierky (výkaz ziskov a strát, súvaha) auditu spoločnosti, prípadných podkladov
• mesačné závierky US GAAP – reporting
• účtovanie materiálového hospodárstva
• účtovanie hmotného a nehmotného majetku, vykonávanie inventarizácie majetku
• účtovanie interných dokladov
• vyhotovovanie mesačných výkazov DPH
• vykonávanie spätnej kontroly zaúčtovaných dokladov, kontrola interného systému s
účtovníctvom
• vystavovanie faktúr
• kontrolovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad, zadávanie platobných príkazov, platby v bankových systémoch, CASH FLOW (plán úhrad)
• kontrolovanie a spracovávanie dodávateľských faktúr v súlade s internými pravidlami spoločnosti,
• účtovanie bánk
• komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalosti
• komunikácia s inštitúciami: banky, poisťovne, finančná správa
• komunikácia v anglickom jazyku s materskou firmou

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

4

- Analytické myslenie
- Dôslednosť
- Dodržiavanie termínov
- Precíznosť
- Spoľahlivosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4504153  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac