Nastavovač a obsluha CNC vysekávačky

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 370 EUR/mesiac(vrátane osobného hodnotenia a zákonných príplatkov) v závislostí od vedomostí a individuálnych schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a nastavovanie CNC vysekávacích strojov AMADA
- Spoluúčasť pri tvorbe technológie vysekávania pre nové dielce
- Práca s výkresovou dokumentáciou
- Manipulácia s materiálom (práca na vysokozdvižnom motorovom vozíku)
- Analyzovať príčiny nepodarkovosti, porúch a neplnenia plánu
- Podpora pri výskume a vývoji

- Mesačná mzda 1 050,- € a viac v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača (bez nadčasov zahŕňajúca osobné hodnotenie a zákonné príplatky), ktorá sa môže zvýšiť po zapracovaní
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Práca na 3 zmeny
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem. Na prijímací pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Bližšie informácie o ponúkanej pozícii budú predmetom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Samostatnosť a precíznosť
Schopnosť zvládať stres
Komunikatívnosť
Skúsenosť s technológiou vysekávania a tvárnenia plechu výhodou

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4428175  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac