Operátor lakovacej linky (SENIOR)

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
Ihneď
1 480 EUR/mesiacv závislosti od schopností a vedomostí uchádzača (bez nadčasov zahŕňajúca osobné hodnotenie a zákonné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha práškovej lakovacej linky (nastavenie a spustenie linky)
- Príprava a vešanie dielcov na lakovaciu linku
- Výmena farieb
- Čistenie lakovacej kabíny
- Ručné práškové lakovanie
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

- Mesačná mzda 1 480,- € v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača (bez nadčasov zahŕňajúca osobné hodnotenie a zákonné príplatky)
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Práca na 3 zmeny
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

V prípade, že vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4423188  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 480 EUR/mesiac