Technik výroby plastov (senior)

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
ASAP
1 370 EUR/mesiac(mzda zahŕňajúca osobné hodnotenie, ako aj mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu). Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava materiálu
• Vyčistenie vstrekovacieho lisu
• Výmena vstrekovacej formy za pomoci zdvíhacieho zariadenia
• Pripojenie periférnych zariadení (chladenie, sušička, robot, nasávač a pod.)
• Nahratie programu pre robota a pre formu
• Spustenie produkcie
• Priebežná kontrola pracoviska
• Kontrola parametrov stroja
• Dopĺňanie materiálu
• Postupné vypnutie výrobného zariadenia

HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU SKÚSENÉHO TECHNIKA VÝROBY PLASTOV, SCHOPNÉHO SAMOSTATNE PRACOVAŤ!
Mesačná mzda 1370,- € (zahŕňajúca osobné hodnotenie a zákonné príplatky) bez nadčasov
Príplatky za prácu nadčas podľa Zákonníka práce, ako aj extra príplatky nad rámec Zákonníka práce
Individuálne odmeny v závislosti od výkonu
Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Školenia
Práca na 3, príp. 4 zmeny
Práca v stabilnej spoločnosti, v mladom príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Mzda v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača.
Mzdové podmienky budú prerokované na prijímacom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- technické myslenie
- ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4315955  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac