Inžinier kvality

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Nástupná mzda 6,- €/hod. + 35% osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie kvality vo výrobe plechových a plastových výliskov pre automobilový priemysel
- Vytváranie kontrolných plánov a postupov v spolupráci s projektovým manažérom a
technológom, APQP
- Spolupráca pri zavádzaní systému kvality
- Tvorba PPAP dokumentácie
- Komunikácia so zákazníkom pri schvaľovaní výrobku, PPAP
- PFMEA analýzy
- Definovanie metodiky merania a kontrolných prípravkov
- Meranie a vytváranie meracích protokolov a technologickej dokumentácie
- Riešenie interných a externých reklamácií, 8D reporty
- Implementácia nápravných opatrení v prípade reklamácií
- Riešenie problémov kvality v procese výroby a montáže
- Príprava podkladov a reporting nadriadenému

- Mladý tím a reálny profesijný rast
- Práca v stabilnej spoločnosti a príjemné pracovné prostredie
- Podieľanie sa na realizácii zaujímavých projektov

Preferujeme ľudí so skúsenosťami na pozícii kvalitára vo výrobnej firme.
Budú kontaktovaní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky danej pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Schopnosť a ochota učiť sa nové veci.
- Vedieť riešiť problémy a navrhovať zmeny
- Požadujeme aktívnu znalosť anglického jazyka (C1)
- Skúsenosti s prácou vo výrobe
- Znalosť metrológie
- Znalosť ISO 9001 nutná!
- V sériovej výrobe požadujeme znalosť IATF 16949
- Preferujeme ľudí so skúsenosťami na pozícii kvalitára vo
výrobnej firme.

Ďalšie požiadavky:
- Čítanie výkresov a technickej dokumentácie
- Technické myslenie
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Znalosť základných nástrojov kvality
- Základné technické zručnosti pri analýze kvalitatívnych
problémov
- Audity výrobných procesov

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4216354  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.