Operátor

Trend Rejlek, s.r.o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– odoberanie a kontrola kusov,
- balenie podľa kontrolného predpisu a baliacich inštrukcii uvedených v pracovnom postupe.

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre ženy.
Podľa vnútorného mzdového predpisu môže byť vyplatené k základnej mzde osobné ohodnotenie vo výške 35% zo základnej mzdy.
Mzdové podmienky budú bližšie prerokované na prijímacom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.8.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
samostatnosť
spoľahlivosť

Sme reálne sa rozvíjajúca firma, ktorá čerpá z bohatých skúseností materských firiem a vytvára tým spoľahlivé riešenia pre zákazníkov. Zameriavame sa na výrobu plastových a plechových dielov pre automobilový a spotrebný priemysel. Spoločnosť ma 3 divízie a zamestnávame viac ako 140 ľudí. Naše služby prispôsobujeme špecifickým požiadavkám našich zákazníkov. Cieľovými odvetviami je automobilový a elektrotechnický sektor. Naša produkcia je v súlade s normami ISO TS 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRENDREJLEK s.r.o
Kráčiny 2
03601 Martin

Kontakt

ID: 3423938   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,10