Odborný pracovník pre evaluáciu projektu

Trenčiansky samosprávny kraj

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október 2021
18,5 EUR/hod.Zamestnávateľ poskytne plat 18,50,- eur za odpracovanú 1 hodinu (dohoda o vykonaní práce v rozsahu max. 350 hodín ročne od 10/2021 do 11/2023).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávané činnosti:
- odborný pracovník pre evaluáciu projektu v rámci národného projektu Podpora zamestnateľnosti v regióne horná Nitra.
- kvantitatívne a kvalitatívne vyhodnotenie účinnosti a dopadov projektu vo väzbe na očakávané výsledky a ciele projektu a prínos pre cieľovú skupinu projektu,
- vytvorenie systému zberu údajov a spätnej väzby,
- pravidelné vyhodnocovanie údajov vo väzbe na očakávané výsledky, dopady a ciele projektu,
- vypracovanie priebežných evaluačných správ vždy po 6 mesiacoch realizácie projektu,
- vypracovanie komplexnej hodnotiacej správy za celú dobu realizácie projektu

Žiadosť o účasť na výberovom konaní zasielajte spolu s požadovanými dokladmi e-mailom alebo na adresu (fotokópie nemusia byť úradne overené):
A.) e-mailom na adresu:
[email protected]
alebo
B.) na adresu :
Oddelenie personálneho manažmentu, miezd a krízového riadenia
K dolnej stanici 7282/20A
911 01 Trenčín.
Obálku označiť v ľavom hornom rohu „NEOTVÁRAŤ – EVAL.PROJ.“,
Dátum uzávierky prijímania žiadostí o účasť na výberovom konaní je 07.10.2021. Rozhodujúci je dátum na poštovej pečiatke.
Dátum, miesto a čas výberového konania oznámi prihláseným uchádzačom Trenčiansky samosprávny kraj. Predpokladaný termín nástupu je október 2021.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov uchádzača sú zverejnené na webovom sídle TSK - https://www.tsk.sk/trenciansky-samospravny-kraj/urad-tsk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore andragogika, psychológia alebo pedagogika, prax v odbore andragogika, resp. v príbuznom odbore min. 2 roky

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore andragogika, resp. v príbuznom odbore min. 2 roky

Uchádzač o pracovné miesto musí:
a/ byť bezúhonný,
b/ spĺňať osobnostné a morálne predpoklady na požadované miesto,
c/ mať analytické myslenie, byť odborne spôsobilý, samostatný, flexibilný, ochotný učiť sa nové veci, cieľavedomý, vedieť riešiť odborné problémy, komunikatívny,
d/ vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore andragogika, psychológia alebo pedagogika, prax v odbore andragogika, resp. v príbuznom odbore min. 2 roky

Úrad verejnej správy, Trenčiansky samosprávny kraj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4133985  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 18,5 EUR/hod.