Lekár Trenčianskeho samosprávneho kraja

Trenčiansky samosprávny kraj

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto bude obsadené na činnosti súvisiace s výkonom práce lekára samosprávneho kraja TSK – koordinovanie výkonu územnej samosprávy na úseku zdravotnej starostlivosti na úrade samosprávneho kraja, koordinovanie obcí pri výkone územnej samosprávy na úseku zdravotnej starostlivosti a koordinovanie činností štátnych zdravotníckych zariadení na území TSK, výkon kontrolnej činnosti v zdravotníckych zariadeniach na území TSK, ktoré vykonáva zamestnanec po získaní špecializácie v odbore sociálne lekárstvo a organizácia zdravotníctva, zabezpečovanie činnosti dozorných orgánov nemocníc v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK, ktorých sa stane podpredsedom.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač predložiť:

 žiadosť o účasť na výberovom konaní,
 doklady o dosiahnutom vzdelaní, o absolvovaných kurzoch a školeniach, ktoré majú vzťah k požadovanej práci
 profesijný štruktúrovaný životopis, s uvedeným prehľadom doterajšej praxe,
 motivačný list,

Odmeňovanie je podľa podmienok stanovených zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, základný plat pri plnom pracovnom úväzku 2 500,- eur.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní zasielajte s požadovanými dokladmi emailom alebo na adresu (nemusia byť úradne overené fotokópie) :
A.): e-mailom:
[email protected]

alebo

B.) na adresu:
Oddelenie personálneho manažmentu, miezd a krízového riadenia
K dolnej stanici 7282/20A
911 01 Trenčín.
Obálku označiť v ľavom hornom rohu „NEOTVÁRAŤ – VK LEKÁR TSK“.
Dátum uzávierky prijímania žiadostí o účasť na výberovom konaní je 15.04.2021. Rozhodujúci je dátum na poštovej pečiatke.

Dátum, miesto a čas výberového konania oznámi prihláseným uchádzačom Trenčiansky samosprávny kraj.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov uchádzača sú zverejnené na webovom sídle TSK - https://www.tsk.sk/trenciansky-samospravny-kraj/urad-tsk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - lekárska fakulta v zdravotníckom povolaní lekár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

a) byť bezúhonný,
b) spĺňať kvalifikačné predpoklady a požiadavky na požadovanú pracovnú pozíciu,
c) dôkladne ovládať zdravotnícku legislatívu a platné právne predpisy v oblasti zdravotníctva,
d) byť komunikatívny, flexibilný, samostatný, schopný riešiť problémy, pracovať pod tlakom, ochotný učiť sa nové veci a pracovať v tíme,
e) mať prax a skúsenosti v oblasti zdravotníctva, alebo verejného zdravotníctva, výkonom kontrolnej činnosti zameranej na oblasť zdravotníckych zariadení a pod.,
f) mať skúsenosti v oblasti zdravotníckej administratívy.

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - lekárska fakulta v zdravotníckom povolaní lekár
• vítaná je špecializácia v niektorom zo špecializačných odborov v zmysle Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov, sústave špecializačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v platnom znení,
• občianska a morálna bezúhonnosť,
• nutná znalosť legislatívy a platných právnych predpisov v oblasti zdravotníctva,
• výborná znalosť práce s výpočtovou technikou (Word, Excel),
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti.

Úrad verejnej správy, Trenčiansky samosprávny kraj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4047182  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac