Referent oddelenia správy a riadenia škôl a školských zariadení Trenčianskeho samosprávneho kraja

Trenčiansky samosprávny kraj

Miesto práce
K dolnej stanici 7282/20a, Trenčín
Termín nástupu
január, február 2020
850 EUR/mesiacOdmeňovanie je podľa podmienok stanovených zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, základný plat pre SŠ od 850,- eur, VŠ od 950,- eur v závislosti od odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mať znalosť príslušnej legislatívy z oblasti financovania školstva, verejnej služby a iných zákonov a predpisov dotýkajúcich sa predmetu činnosti,
- mať znalosti z práce s výpočtovou technikou (world, excel na pokročilej úrovni),
- skúsenosti z oblasti financovania školstva výhodou.

Stabilné pracovné miesto v úrade verejnej správy - Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja, odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v platnom znení, benefity podľa Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa a KZ zamestnávateľa, možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania a kariérneho rastu,...

Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač priložiť k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
• žiadosť o účasť na výberovom konaní,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• doklad o dosiahnutom stupni vzdelania,
• prehľad doteraz vykonávanej praxe.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné zaslať spolu s požadovanými dokladmi (nemusia byť úradne overené fotokópie)
A.) na adresu :
Oddelenie personálneho manažmentu, miezd a krízového riadenia
K dolnej stanici 7282/20A
911 01 Trenčín.
Obálku označiť v ľavom hornom rohu „NEOTVÁRAŤ – VK OSaRŠaŠZ“.
alebo
B.) e-mailom na adresu:
[email protected]

Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov uchádzača sú zverejnené na webovom sídle TSK - https://www.tsk.sk/trenciansky-samospravny-kraj/urad-tsk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

minimálne úplné stredné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Uchádzač o pracovné miesto musí:
- byť bezúhonný/á/,
- spĺňať osobnostné a morálne predpoklady na požadované miesto,
- mať minimálne úplné stredné vzdelanie,
- byť odborne spôsobilý, samostatný, flexibilný, cieľavedomý, vedieť riešiť odborné problémy, ochotný učiť sa nové veci, komunikatívny,

Úrad verejnej správy, Trenčiansky samosprávny kraj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3702148  Dátum zverejnenia: 16.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac