GIS technik - junior

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiac- úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a aktualizácia dát v Geografickom informačnom systéme

-práca v teréne, zameranie a vytyčovanie trás, zakreslenie vodovodov, kanalizácií k nim   prislúchajúce objekty a zariadenia

- tvorba, správa a aktualizácia dát na základe zmien dodaných prevádzkou spoločnosti

- aktualizácia mapových podkladov, spracovávanie zameraných údajov z terénu

- vyhotovovanie grafických podkladov pre interné účely

- tvorba digitálneho archívu vodárenských objektov a zariadení

- Práca v stabilnej spoločnosti v regióne
​- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​- Príspevok na stravu aj počas dovolenky
​- Príspevok na stravu pre zamestnanca nad rámec ZP

- Sick day
​- 13. plat
​- Odmeňovanie darcov krvi
- Možnosť dopriať zamestnancom kultúrne podujatie podľa aktuálnej ponuky
​- V prípade záujmu Multisport karta​

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

GIS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax s geografickým informačným systémom (GIS)
prax s GPS prístrojom
zodpovednosť
profesionálne vystupovanie
komunikačné a organizačné schopnosti

dobrá orientácia v čítaní technických a geodetických dokumentácií

Spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. zabezpečuje pre obyvateľstvo a ostatné subjekty miest a obcí v regióne pôsobenia spoločnosti dodávku pitnej vody, odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd. Základné zásady spoločnosti sú ochrana životného prostredia, ekonomickej efektívnosti a trvalo udržateľného rozvoja regiónu.
Spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. je stabilným zamestnávateľom v regióne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4789256  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac