Referent oddelenia prevádzky a správ budov Trenčianskeho múzea v Trenčíne

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Miesto práce
Jilemnického 532/2, 911 01 Trenčín
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacVýška funkčného patu je určená podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od odbornej praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné zabezpečovanie správy majetku Trenčianskeho múzea v Trenčíne a jeho objektov.
• Vykonávanie inžinierskej činnosti na investičných akciách Trenčianskeho múzea v Trenčíne.
• Vykonávanie technického dozoru nad drobnými stavbami, stavebnými úpravami a udržiavacími prácami.
• Zabezpečovanie podkladov pre prípravu realizácie stavby /projektová dokumentácia, zmluvy, investičný zámer/.
• Riadenie, kontrolovanie prípravy, realizácia a ukončenie investičných akcií.
• Komunikácia s dodávateľmi a inštitúciami /Krajský pamiatkový úrad, Mestský úrad Trenčín, Trenčiansky samosprávy kraj .../.
• Koordinovanie činností vyplývajúcich zo zmluvných a obchodných vzťahov s dodávateľskými spoločnosťami pre zabezpečenie spoľahlivej a bezpečnej prevádzky múzea a jeho pobočiek.

• miesto výkonu práce v centre Trenčína
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• flexibilná pracovná doba
• účasť na kultúrnych podujatiach konaných na Trenčianskom hrade
• ICOM karta – bezplatné vstupné do svetových múzeí
• firemné aktivity
• mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie /prac. pomer trvá viac ako 6 mesiacov
• príspevok na rekreáciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Prax na pozícii/v oblasti

zabezpečovanie správy majetku, investičné akcie

Počet rokov praxe

3

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v stavebnom odbore
• Občianska a morálna bezúhonnosť
• Samostatnosť
• Organizačné schopnosti
• Administratívne schopnosti
• Schopnosť rieši problémy
• Odolnosť voči stresu
• Kultivovaný slovný prejav
• Slovenský jazyk slovom aj písmom
• Znalosť cudzieho jazyka výhodou
• Prax v odbore min. 3 roky

Zachovanie kultúrnych hodnôt a osveta v kultúre formou expozícií a výstav.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Mikušová
Tel.: 032/7434431 kl.37
E-mail: poslať životopis
ID: 4810283  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac