Obchodný zástupca pre Žilinský kraj

Trenčianske minerálne vody, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
930 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 930 eur/mesačne brutto + variabilná zložka 370 eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá do svojho obchodného tímu Obchodného zástupcu pre Žilinský kraj.
Ak si asertívny, pozitívny, pracovne naladený človek, vieš odprezentovať čokoľvek a si ten, ktorý sa nevzdá hneď pri prvom neúspechu, ale naopak ťa to nakopne - tak si pre nás ten správny!

Tvoja náplň práce bude najmä:
- zastupovanie spoločnosti v pridelenom regióne, budovanie povedomia o značke a rozširovanie numerickej distribúcie celého portfólia produktov
- návštevy a starostlivosť o zverených zákazníkov na dennej báze
- vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov a akvizičné stretnutia

- dochádzkový a dovolenkový bonus
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- automobil aj na súkromné účely
- notebook a telefón na súkromné účely
- pitný režim
- firemné teambuildingy
- motivujúce finančné ohodnotenie - kvartálne odmeny vyplácané na základe stanovených cieľov

Prosíme o reakcie len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.

-Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

- Vybraní uchádzači pozvaní do druhého kola výberového konania absolvujú assessment centrum.

V príprave na pracovný pohovor ti môže pomôcť aj toto video :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Chceli by sme od teba aby si:
- mal skúseností s obchodom, skúsenosti v FMCG segmente sú výhodou
- mal analytické zručnosti v zmysle - cenových kalkulácii, príležitostí a rizík
- bol vždy zameraný na cieľ (ťah na bránu)
- mal základné používateľské zručnosti MS Office
- sa pri prezentovaní produktov a predaji cítil ako ryba vo vode :)

- trvalé bydlisko, resp. miesto bývania v Žiline, prípadne Martine a okolí je pre nás podmienkou prijatia!

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, plnením, distribúciou a predajom minerálnych vôd už od roku 2003. Je stabilnou spoločnosťou s rastúcim trendom na slovenskom trhu balených vôd a treťou najpredávanejšou balenou vodou na Slovensku.

V rámci modernizácie a neustálej snahy zlepšovania sa hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať s nami pri dosahovaní výsledkov a budovaní dobrého mena spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3732137  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 930 eur/mesačne brutto + variabilná zložka 370 eur/brutto