950 - 1 330 EUR

Obchodný zástupca pre gastro segment v Bratislavskom regióne

Trenčianske minerálne vody, a.s.

Miesto práce
Cesta na Senec, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá do svojho obchodného tímu Obchodného zástupcu pre gastro segment v Bratislavskom kraji.
Ak si asertívny, pozitívny, pracovne naladený človek, vieš odprezentovať čokoľvek a si ten, ktorý sa nevzdá hneď pri prvom neúspechu, ale naopak ťa to nakopne - tak si pre nás ten správny!

Tvoja náplň práce bude:
- akvizičné návštevy potencionálnych zákazníkov na dennej báze
- vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov
- starostlivosť o zverených zákazníkov v regióne
- reporting a cenotvorba

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 950 eur/mesačne brutto a variabilná zložka 380 eur/brutto

- dochádzkový a dovolenkový bonus
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- automobil aj na súkromné účely
- notebook a telefón na súkromné účely
- pitný režim
- firemné teambuildingy
- motivujúce finančné ohodnotenie - kvartálne odmeny vyplácané na základe stanovených cieľov
- zaujímavá a dynamická práca

-Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

- Vybraní uchádzači pozvaní do druhého kola výberového konania absolvujú assessment centrum.

V príprave na pracovný pohovor ti môže pomôcť aj toto video :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Chceli by sme od teba aby si:
- mal skúsenosti s predajom v gastro segmente
- poznal gastro prevádzky v bratislavskom regióne a okolí
- mal analytické zručnosti v zmysle - cenových kalkulácii, príležitostí a rizík
- bol vždy zameraný na cieľ (ťah na bránu)
- mal základné používateľské zručnosti MS Office
- sa pri prezentovaní produktov cítil ako ryba vo vode :)

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, plnením, distribúciou a predajom minerálnych vôd už od roku 2003. Je stabilnou spoločnosťou s rastúcim trendom na slovenskom trhu balených vôd a treťou najpredávanejšou balenou vodou na Slovensku.

V rámci modernizácie a neustálej snahy zlepšovania sa hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať s nami pri dosahovaní výsledkov a budovaní dobrého mena spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Margaréta Veľká
E-mail: poslať životopis
ID: 3732137   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 950 eur/mesačne brutto a variabilná zložka 380 eur/brutto