Administratívny asistent - Polovičný úväzok

Trenčianske minerálne vody, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
12.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
440

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného človeka, ktorý odbremení náš tím od adminstratívnych činností.
- Evidencie došlej a odoslanej pošty
- Fyzické odosielanie pošty
- Vytváranie likvidačných listov
- Pomocné administratívne práce
- Evidencia a odovzdávanie spracovaných dokumentov do registratúrneho strediska spoločnosti
- Príprava podkladov na porady
- Starostlivosť o chod kancelárie

- Zaujímavá práca v mladom dynamickom kolektíve
- Rôznorodá práca, možnosť sa naučiť veľa nového
- Príjemné pracovné prostredie
- Pitný režim na pracovisku
- Bezplatné parkovanie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, pracovitosť, tímovosť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci.

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, plnením, distribúciou a predajom minerálnych vôd už od roku 2003. Je stabilnou spoločnosťou s rastúcim trendom na slovenskom trhu balených vôd a treťou najpredávanejšou balenou vodou na Slovensku.

V rámci modernizácie a neustálej snahy zlepšovania sa hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať s nami pri dosahovaní výsledkov a budovaní dobrého mena spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3359507  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 440