Hľadáme posilu do nášho tímu (administratívny pracovník)

Trejding s. r. o.

Miesto práce
Sedmokrásková 6, 821 01 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. aj 14. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť ponúkajúca služby obchodným partnerom pre podporu a chod.
Poďte sa pridať k firme, ktorá si je vedomá, že zamestnanci sú najväčšou hodnotou. Okrem modernej a peknej kancelárie, ktorá zahrňuje aj ďalšie benefity, ktorými zabezpečujeme špičkový servis pre zamestnancov napr. vzdelávanie formou školení od profesionálov z praxe, teambuildingy a ďalšie.
Presvedčte sa sami, že práca môže byť zábavou, a že poctivou prácou sa dajú zarobiť nadštandardné peniaze.

Čo bude Vašou náplňou práce?
• marketingová a administratívna činnosť
• komunikácia s klientami telefonicky, emailom aj na osobných stretnutiach
• poskytovanie informácii ako stálym, tak novým klientom
• práca v teamu, komunikácia s manažérmi spoločnosti
• prehlbovanie znalostí
• práca zameraná na efektivitu a profesijný rast

Čo Vám ponúkame?
• prácu v modernej spoločnosti, ktorá je jedničkou na trhu
• rôznorodou prácou a istotou rýchleho kariérneho postupu
• priateľský a mladý kolektív
• vzdelávanie v rámci spoločnosti
• možnosť certifikovaných skúšok
• teambuildingové akcie uskutočnené firmou
• nadštandardné mzdové ohodnotenie aj pre človeka bez praxe a skúseností
Práca od Pondelka do Piatku od 9:00 do 17:30

Ak sme ťa zaujali pošli životopis na email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
• komunikačné schopnosti
• spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie
• čistý register trestov
• nástup možný ihneď výhodou

Radi si prečítame Váš životopis. Neváhajte nám ho zaslať a my sa Vám čoskoro ozveme s pozvánkou na osobný pohovor, kde sa dozviete všetko od A po Z. Pokiaľ Vás daná práca láka, bola by škoda si ju nechať ujsť.
Termín nástupu ihneď alebo podľa dohody
Práca vhodná aj pre absolventov.

*Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých, ktorí majú záujem organizujeme bezplatné školenia s prednášajúcimi s medzinárodnými skúsenosťami.

Trejding s. r. o. je to marketingová spoločnosť, ktorá svoje služby poskytuje najmä klientom so záujmom investovať svoje voľné finančné prostriedky.
Špecializujeme sa na marketingových služieb v oblasti telemarketingu a s ním spojené marketingové služby, prieskum trhu ako aj propagáciu služieb obchodných partnerov – obchodníkov s cennými papiermi.
Našou veľkou snahou je byť aj kvalitným poskytovateľom služieb v oblasti finančného vzdelávania. Využívame najinovatívnejšie IT technológie a máme tím odborníkov s dlhoročnou praxou, ktorí majú ako odborné znalosti, tak aj skúsenosti.
Našim hlavným cieľom je poskytnúť tie najlepšie a najkvalitnejšie finančné služby na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4190184  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac