Obchodný manažér – teamleader

TREBLIH s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 765 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zabezpečuje headhunting, zapracovanie a vedenie členov obchodného tímu
- dohliada na aktivity a výkon
- realizuje pravidelné tréningy obchodného procesu
- pomáha obchodníkom s rozbehom, organizovaním času, vzdelávaním
- vedie porady a pravidelné IK
- zodpovedá za výsledky teamu a ich motiváciu
- vytvára nové pracovné a podnikateľské príležitosti

Sme konzorcium úspešných podnikateľov, ktorí hľadajú do svojho teamu dynamického, šikovného, ambiciózneho, komunikatívneho, vysoko akčného človeka, ktorý bude našim kľúčovým elementom pri raste nášho biznisu. Neponúkame štandardný model spolupráce. Ponúkame ti atraktívnu príležitosť, ktorá môže zmeniť tvoj život natrvalo.
- spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
- práca v dynamickom a úspešnom kolektíve
- bezplatné a profesionálne zaškolenie
- vysoko rastové prostredie
- pasívny príjem - renta z každého člena teamu, ktorého budeš viesť
- flexibilná pracovná doba
- veľká časť práce sa robí cez online, pracuješ z domu a sám si určuješ čas
- motivačné súťaže a firemné akcie, 2x ročne firemná dovolenka
- každoročné obratové bonusy
- program sociálneho a dôchodkového zabepečenia
- spoluvlastnícky podiel na spoločnosti

Možno, že by si rád konečne dosiahol vo svojej spoločnosti pozíciu manažéra. Možno robíš v službách, či priamom predaji a už dlho sa ti nedarí nájsť tých správnych ľudí. A keď aj nejakého stretneš, nemáš systém a prostredie na to, aby ste spolu rástli. Namiesto pasívneho príjmu, neustále musíš naháňať zákazníkov. Ak si z toho všetkého už vyčerpaný, pošli si životopis ku nám. Tu si nepotrebuješ zháňať obchodníkov do teamu a strácať dlhé hodiny s nesprávnymi ľuďmi. Tých správnych uchádzačov vyberieme my a pridelíme ich tebe, aby si sa o nich mohol starať. Máme unikátny recrutovací systém, ktorý ti prinesie garantované výsledky.

Patríme medzi najlepších a preto hľadáme tých, ktorí chcú byť najlepší. S nami nemusíš čakať 40 rokov na to, aby si získal podpriemerný dôchodok. U nás začneš rentu dostávať prakticky od začiatku našej spolupráce. Poskytneme ti istotu, že aj keď ochorieš, alebo budeš potrebovať vypnúť, nebudeš sa musieť báť, kto zaplatí tvoje účty.
Požadujeme vynikajúce komunikačné a negociačné schopnosti, obchodnícky talent, drive, nasadenie, charizmatické vystupovanie, empatiu a trpezlivosť. Podmienkou je aby si bol dôsledný a mal vo veciach systém.

Nebudeš mať nad sebou žiadneho šéfa, iba partnera, ktorý sa k tebe bude správať ako ku seberovnému. Hľadáme parťáka, nie zamestnanca, ktorý bude plniť naše príkazy.
Ak ty hľadáš skôr slobodu, ako istoty, spoluprácou s nami, vďaka našim skúsenostiam, dosiahneš svoje ciele niekoľkonásobne rýchlejšie, ako keď sa s tým budeš trápiť sám !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
E-mail marketing - Pokročilý

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- zameranie na výsledok a riešenia, aktívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť v rozhodovaní
- extrémna chuť osobnostne rásť
- radosť z učenia

Sme konzorcium súkromných podnikateľov so silným kapitálom a 100% slovenským vlastníctvom. Zaoberáme sa budovaním a manažovaním obchodných sietí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Romana Pospíšilová
Tel.: +421900100010
E-mail: poslať životopis
ID: 4801718  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 765 EUR/mesiac