Recepčná/ý v boutique self check-in hoteli Michael's Palace ****

Treatment & Diagnostic in Israel - Dr. Kats s.r.o.

Miesto práce
Komenského, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vítať a evidovať hostí,
- prideľovať izby podľa požiadaviek hostí a voľných kapacít hotela,
- spravovanie rezervácií písomnou, ústnou alebo telefonickou formou
- poskytovať informácie a asistovať pri riešení vzniknutých problémov a sťažností hostí,
- poskytovať špecializované služby – napr. organizácia logistiky na/z hotela, informovanie-- - hostí ohľadom možností turistiky a trávenia voľného času,
- vystavovať doklady za ubytovacie služby a inkasovať platby,
- plniť ďalšie úlohy podľa inštrukcií vedúceho recepcie.

- poskytujeme kvalitný pracovný odev a pracovné pomôcky
- môžete využiť pobytový voucher
- radi spolu trávime čas aj mimo práce – napr. na teambuildingoch
- poskytujeme narodeninový a vianočný balíček

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Lojálnosť
Pracovitosť
Serióznosť
Disciplína

Veľká zahraničná spoločnosť, pôsobiaca na poli kvalitnej a profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky, rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu a hľadá ľudí, ktorí by si radi vybudovali dlhodobú kariéru v zaujímavej a profitujúcej oblasti.
Viac na stránke www.monplatin.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4699386  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac