Logo Treatment & Diagnostic in Israel - Dr. Kats s.r.o.

Junior prevádzkár v hoteli

Treatment & Diagnostic in Israel - Dr. Kats s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného prevádzkára s výbornými manažérskymi zručnosťami pre riadenie hotela.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- riadi, organizuje, kontroluje a zodpovedá za prevádzku
- zodpovedá za plnenie ekonomických ukazovateľov
- navrhuje skladbu a inovácie služieb a produktov v spolupráci s vedúcimi zamestnancami firmy
- dohliada a operatívne usmerňuje činnosť obchodného a marketingového úseku
- dáva záväzné stanoviska k metodike riadenia na jednotlivých úsekoch prevádzky
- zodpovedá za dodržiavanie schválených interných smerníc a štandardov
- vypracováva a predkladá mesačné a týždenné reporty vedeniu spoločnosti
- priamo zodpovedá za kvalitu poskytovaných revitalizačných, stravovacích a ubytovacích služieb
- zodpovedá za rezervácie a predaj všetkých služieb hotela
- zodpovedá za aktuálnosť údajov v rezervačnom systéme a v booking engine
- zodpovedá za vystavenie zálohových a vyúčtovacích faktúr za všetky služby hotela
- zodpovedá za vystavenie účtov, za zúčtovanie klientov na mieste a za odvod tržieb
- zodpovedá za nákup čistiacich a hygienických prostriedkov, a externých práčovníckych služieb
- zodpovedá za riešenie vzniknutých reklamácií a sťažností
- zodpovedá za technický stav všetkých zariadení
- zabezpečuje všetky kontroly, inšpekčné knihy, revízne správy a včasné odstránenie nedostatkov
- zodpovedá za dodržiavanie opatrení a predpisov BOZP, PO, PZS, HACCP a ich kontrolu
- zastupuje prevádzku voči dodávateľom a odberateľom, inštitúciám štátnej správy a samosprávy, záujmovým a profesijným združeniam a voči vedeniu spoločnosti
- aktívne vyhľadáva partnerov a klientov

- práca v stabilnej spoločnosti
- rodinná atmosféra pracovného tímu
- možnosť podieľať sa na vytvorení systému v novo otvorenom zariadení
- firemný mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Previo - Základy

Vodičský preukaz

B

Veľká zahraničná spoločnosť, pôsobiaca na poli kvalitnej a profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky, rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu a hľadá ľudí, ktorí by si radi vybudovali dlhodobú kariéru v zaujímavej a profitujúcej oblasti.
Viac na stránke www.monplatin.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ester Ritter
Tel.: +421914331741
E-mail: poslať životopis
ID: 4690312  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac