Konštruktér – projektant

TREADMILL, s. r. o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 € - 1500 € + odmeny v závislosti od výkonu a rozsahu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• projektovanie a zhotovovanie projektovej dokumentácie produktov (celkov) dodávaných HDTS, a.s. – najmä tréningových korčuliarskych a hokejových centier,
• tvorba 3D modelov, kreslenie 2D (montážnych) výkresov dodávaných celkov,
• projektovanie a konštruovanie účelových konštrukcií určených na skompletizovanie dodávaných produktov,
• vedenie pracovných výkazov podľa požiadaviek zamestnávateľa.
V budúcnosti tiež rozšírenie pracovných kompetencii o:
• projektovanie a konštruovanie strojných zariadení (častí a funkčných celkov športových trenažérov)
• tvorba sprievodnej technickej dokumentácie,
• spolupráca pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení.

• práca v stabilnej spoločnosti
• stravné lístky

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• anglický jazyk – porozumenie odborným textom
• znalosť práce s PC s OS Windows na dobrej úrovni,
• používanie kancelárskeho softvéru MS-Office (na používateľskej úrovni)• znalosť práce s niektorým z 3D CAD systémov (AutoCAD, CATIA V5, Solidworks),
• prax v konštruovaní a projektovaní strojov a/alebo zariadení min. 2 roky,
• znalosť výrobných postupov je vítaná,
• schopnosť preniknúť do hĺbky technického problému je vítaná,
• schopnosť inovatívneho prístupu ku konštrukcii zariadení je vítaná,
• vodičské oprávnenie kategórie B je vítané,
• analytické a koncepčné myslenie, kreativita,
• schopnosť samostane riešiť úlohy a problémy, dôslednosť, zodpovednosť,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita.

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy, resp. využíva integráciu produktov tretích strán. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné druhy športov. Informácie o portfóliu www.hockeyDTS.com

V oblasti výroby zariadení pre hokejové diagnosticko-tréningové centrá sa spoločnosť HDTS zaoberá výrobou a vývojom špecializovaných korčuliarskych a hokejových trenažérov určených na použitie v oblasti automatizovaného testovania výkonnosti športovcov s prevažujúcim zameraním na oblasť ľadového hokeja. Z technického hľadiska to znamená vývoj a výrobu tak mechanických systémov, ako aj elektronických a softvérových systémov určených na zber, spracovanie a uchovávanie údajov, vyhotovovanie, záznam a spracovanie digitálneho obrazového materiálu, bezdrôtovú komunikáciu so zameraním na bezdrôtové prepojenie softvérových systémov s elektronickými, resp. elektromechanickými senzormi a testovacími platformami vyrábanými a dodávanými spoločnosťou HDTS, a.s. a s ovládacími konzolami implementovanými na platforme mobilných zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3581338  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € - 1500 € + odmeny v závislosti od výkonu a rozsahu prác