Elektrikár v oblasti automatizačných systémov

TRAXMONTREX s.r.o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
odteraz
1 300 EUR/mesiacrôzne príplatky, preplatky za kvalifikáciu, 13. a 14. plat (prémie) Konečný plat závisí od skúseností kandidáta a odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej mladej firmy hľadáme motivovaných pracovníkov na montážne práce v Rakúsku, Českej republike a Nemecku
Čo hľadáme:
Elektrikár vo výstavbe zariadení
konštrukcia riadiacej skrine
elektrikár
elektrický pomocník

Našimi zákazníkmi sú automobilový priemysel, farmaceutický priemysel a mnoho ďalších.

Konečný plat závisí od skúseností kandidáta a odpracovaných rokov

Informácie o výberovom konaní

Kontakt O:
telefón

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči zákazníkom a podobne.

Špecializujeme sa na montáže v Európe v automobilovom a farmaceutickom priemysle
ID: 4536788  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac