Copywriter / Editor v Travelist.sk

Travelist Slovakia, organizačná zložka

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak:
- rád píšeš, tvoríš a kreatívne pracuješ s detailami
- zaujíma ťa cestovanie a turistika
- chceš nabrať skúsenosti v e-commerce

Výhody:
- skúsenosti v práci s textom a v tvorení textov na internete (žurnalistika, marketing, PR, social media, blog)
- skúsenosti so systémom CMS

Náplň práce:
- tvorenie opisu ponúk publikovaných na portáli
- práca v systéme CMS - editovanie opisov, úpravy
- tvorenie reklamných textov a hesiel
- príprava textového obsahu pre social media
- pisanie článkov pre firemný blog

Ponúkame:
- pravidelný príjem
- možnosť pohyblivej pracovnej doby
- vstupné školenie, podpora skúsených kolegov
- možnosť pracovného rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Travelist:
Stvorený z vášne, skúseností a z túžby meniť sny na skutočnosť. Travelist je najväčší cestovateľský klub na svete, ktorý pôsobí v 14 krajinách (pod názvom Travelist a Secret Escapes). Miliónom používateľov, ktorí každodenne navštevujú naše stránky, umožňujeme rezervovať si vysnívanú dovolenku vo viac než tisíc hoteloch po celom svete.
Podporovaný spoločnosťami ako sú Venture Capital, vrátane Google Ventures, patrí Travelist by Secret Escapes k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim firmám v oblasti online travel v Európe.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2760864  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200