Predajca zájazdov na pobočky INVIA - Bratislava

Travelco s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
2 000 EUR/mesiac(Plat sa skladá z pevnej čiastky 816,00 € brutto + odmeny podľa predaja. priemerná mesačná mzda tak vychádza okolo 2000,00€ Brutto, podľa predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá vás bude baviť a v ktorej si zarobíte slušné peniaze? Tak ste ju práve našli!
Sme cestovná agentúra Travelco a hľadáme predajcov na naše pobočky v Bratislave, ktoré prevádzkujeme pod značkou Invia.

Pýtate sa čo robí taký predajca zájazdov?
Robí to, čo ho baví - vyberá dovolenku pre našich klientov. Má prehľad o tom, kde sú najkrajšie pláže, najlepšie hotely, reštaurácie a plní sny našim klientom o dokonalej dovolenke. Naši predajcovia nerobia aktívny predaj, volajú len tým klientom, ktorí nás sami kontaktovali, alebo navštívili osobne na pobočke.

PREČO VÁS TO BUDE BAVIŤ?
Pretože koho by nebavilo cestovanie, keď Vám za to ešte aj zaplatia?
Predávať môžete čokoľvek - energie, plyn, telekomunikácie... Ale dovolenku! Budete sa baviť s klientmi, ktorí Vás sami oslovia a už sa vidia pod palmou, pomôžete im splniť si sny... Zarobíte si slušné peniaze a zároveň budete pracovať s príjemnými a férovými ľuďmi.

ČO OD VÁS POŽADUJEME?
Minimálne stredoškolské vzdelanie, vycibrenú komunikáciu, ťah na bránku, spoľahlivosť, samostatnosť a pracovitosť.

ČO VÁM PONÚKAME?
Pýtate sa, ako je to so mzdou? Ide o predajnú pozíciu, takže plat sa odvíja od Vášho výkonu. Tvoria ho dve zložky - fixná mzda 816€ v hrubom + odmeny z predaja.
Priemerná mzda sa tak pohybuje okolo 2000,00€ brutto.

Naši zamestnanci nás zaujímajú, preto na Vás čaká balíček benefitov: V prvom rade je to najlepší systém odmeňovania v sektore, cestovanie po obľúbených destináciách v rámci infociest, peniaze namiesto stravných lístkov, rôzne školenia, MultiSport karta, - zázemie v stabilnej spoločnosti a lídra na trhu.

Pracovná náplň:
- predaj zájazdov a doplnkových služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom
- administratívne práce

- najlepší systém odmeňovania v sektore
- Info cesty
- Vzdelávanie sa
- Peniaze namiesto straveniek
- MultiSport karta
- Nadobudnutie skúseností v oblasti cestovného ruchu u lídra na trhu

Informácie o výberovom konaní

1 - Všetkých uchádzačov žiadame o zaslanie životopisu.
2 - Vybraní uchádzači budú kontaktovaní
3 - Ukončenie výberového konania bude osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax v cestovnej kancelárii je výhodou
- prax z banky výhodou
- vysoké pracovné nasadenie
- ústretový prístup ku klientom
- ochota k sebavzdelávaniu

Sme cestovná agentúra Travelco a prevádzkujeme na Slovensku 6 pobočiek pod značkou Invia.
Nájdete nás 4 x v Bratislave, 1x v Pezinku a tiež 1 x v Košiciach.
Sme profesionáli v tom čo robíme. Ponúkame široké spektrum služieb v cestovnom ruchu. Neustále inovujeme a zlepšujeme sa a tým aj služby pre našich klientov.
Ak chcete pracovať ako dovolenkový guru, určite sme tou správnou voľbou!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4335449  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac