Predajca zájazdov v novej pobočke INVIA - Košice

Travelco s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiac(Plat sa skladá z pevnej čiastky 700 € brutto + odmeny podľa predaja. priemerná mesačná mzda v čistom tak vychádza 1000,00€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás cestovný ruch? Ste pro-zákaznícky typ? Viete kde je Kréta? Ak ste si odpovedali áno na všetky otázky, neváhajte a pridajte sa k nám.
Hľadáme do nášho tímu nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu expert predaja zájazdov do našej pobočky INVIA v Košiciach.

Pracovná náplň:
- predaj zájazdov a doplnkových služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom
- práca v obchodnom centre (prevádzka: krátky / dlhý týždeň)

- výhodný systém odmeňovania
- služobné info cesty do zahraničných dovolenkových destinácií
- Nadobudnutie skúseností v oblasti cestovného ruchu u lídra na trhu

Informácie o výberovom konaní

1 - Všetkých uchádzačov žiadame o zaslanie životopisu.
2 - Vybraný uchádzači budú kontaktovaný emailom aby doplnili niektoré informácie.
3 - Ukončenie výberového konania bude osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

- prax v cestovnej kancelárii je výhodou
- vysoké pracovné nasadenie
- ústretový prístup ku klientom
- ochota k sebavzdelávaniu

Sme cestovná agentúra Travelco a prevádzkujeme na Slovensku 6 pobočiek pod značkou Invia.
Nájdete nás 4 x v Bratislave, 1x v Pezinku a tiež 1 x v Košiciach.
Sme profesionáli v tom čo robíme. Ponúkame široké spektrum služieb v cestovnom ruchu. Neustále inovujeme a zlepšujeme sa a tým aj služby pre našich klientov.
Ak chcete pracovať ako dovolenkový guru, určite sme tou správnou voľbou!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3829907  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac