Brigádnik v call centre v cestovnej agentúre

Travel.Sk s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo Namestie 201, 029 01 Námestovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.06.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ (3 EUR/hod.) + prémie z predaja (spolu cca. 5 eur/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijímanie, vybavovanie a správa objednávok, komunikácia s klientmi, komunikácia s obchodnými partnermi

- možnosť účasti na infocestách v zahraničí preplatené zamestnávateľom
- stravné lístky
- víkendové príplatky
- práca v príjemnej klimatizovanej kancelárii v mladom kolektíve v Námestove

• Cieľom výberového konania je rozšíriť pracovný tím cestovej agentúry na letnú sezónu 2019.
• Vhodný nástup - v prvej polovici júna 2019 (aj v máji). Ponuka iba pre študentov denného štúdia VŠ 1.-3.ročníka! Popri škole však môžeš u nás brigádovať a zaúčať sa na skrátený úväzok už od 1.2.2019 (podľa dohody)
• Prípadný uchádzač by mal zaslať životopis na e-mail: [email protected]
• Na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy

• komunikatívnosť, pozitívny prístup, spoľahlivosť, dôslednosť

Travel.Sk - cestovná agentúra.

Priame zastúpenie slovenských cestovných kancelárií (www.travel.sk) a rakúskych/nemeckých cestovných kancelárií (www.reisen.sk)

Popredný predajca leteckých zájazdov, dovolenkových pobytov a ďalších služieb cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hviezdoslavovo námestie 7
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton Brandys
E-mail: poslať životopis
ID: 3272038   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ (3 EUR/hod.) + prémie z predaja (spolu cca. 5 eur/hod)