Palubný sprievodca / palubná sprievodkyňa

Travel Service Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 30/B, 821 04 Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letecká spoločnosť Travel Service Slovensko s.r.o. vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu palubný sprievodca/palubná sprievodkyňa na bázu Bratislava na letnú sezónu 2018. Začiatok pracovného pomeru - jar 2018. Pokiaľ máte radi cestovanie a vyhovuje Vám práca mimo kancelárie, potom je táto pozícia vhodná pre Vás. Skvelá príležitosť ako sa naučiť novým veciam, aktívne sa podielať na prevádzke v leteckej spoločnosti a na spokojnosti cestujúcich.

Náplň práce:
• Starostlivosť o cestujúcich na palube z hľadiska bezpečnosti
• Zaistenie služieb pre cestujúcich

Ponúkame:
• Práca na hlavný pracovný pomer na dobu určitú v období: marec/apríl – september/október 2018
• Intenzívny 4 – 5 týždňový výcvik za účelom získania preukazu oprávňujúceho k vykonávaniu pozície palubného sprievodcu (Cabin Crew Attestation)
• Miesto výkonu práce: Bratislava
• Možnosť aktívneho využitia angličtiny, prípadne ďalších cudzích jazykov
• Zaujímavá práca v tíme a dynamickom prostredí v oblasti medzinárodného cestovného ruchu

Zvýhodnené zamestnanecké letenky

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
TERMÍN VÝBEROVÉHO KONANIA: 27. a 28. február 2018
MIESTO VÝBEROVÉHO KONANIA: Bratislava, Ivánska cesta 30/B – budova AIRCRAFT

1. deň, 27. február 2018 – test z anglického jazyka - začiatok je o 10:00 hod. prvá skupina a o 13:00 hod. druhá skupina. Približná doba trvania sú dve hodiny.

Nutné vziať so sebou na 1. kolo výberového konania:
• OP alebo cestovný pas na identifikáciu
• Vytlačené aktuálne CV
• Fotografiu pasového formátu (prosím nelepiť na CV)
• Potvrdenie o registrácii ku dňu výberového konania
• Platný výpis z registra trestov
• Cabin Crew Attestation je výhodou. Prineste so sebou jeho kópiu, potvrdenie o nálete, osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti / ak ste držiteľmi /, referencie od predošlého zamestnávateľa a kontaktnú osobu.

REGISTRÁCIA:
REGISTRUJTE SA ON-LINE. Registrácia je potrebná, aby sme Vám zaručili účasť na výberovom konaní.

Potvrdenie o registrácii sa objaví na Vašom PC po otvorení vyššie uvedeného odkazu a po zadaní požadovaných údajov. Vytlačené potvrdenie si prineste so sebou prvý deň výberového konania. Prosím, aby ste sa zaregistrovali najneskôr
do 26. februára 2018 do 14:00 hod.

2. deň, 28. február 2018 – osobný pohovor
Uchádzači, ktorí uspejú v teste z anglického jazyka, budú pozvaní na osobný pohovor dňa 28. februára 2018. O výsledkoch budete informovaní na konci prvého dňa výberového konania. Začiatok bude o 10:00 hod. Miesto konania druhého kola výberového konania bude opäť v budove AIRCRAFT.

Oznamujeme uchádzačom, že termín výberového konania aj všetky podmienky uvedené v inzeráte sú záväzné. Z kapacitných dôvodov nie je možné odpovedať na individuálne otázky, všetky potrebné informácie sa dozviete počas výberového konania.

UPOZORNENIE: PREDCHÁDZAJÚCA REGISTRÁCIA NA VÝBEROVÉ KONANIE JE NUTNÁ !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.3.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Minimálny vek 19 rokov
• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, podmienkou je ukončenie ešte pred výberovým konaním
• Čistý register trestov
• Dobrý zdravotný stav
• Výborná znalosť slovenského a anglického jazyka slovom i písmom
• Len občan EÚ
• 100% účasť na pripravovanom intenzívnom výcviku je nutná
• Nástup marec/apríl 2018 a ukončenie najskôr na konci septembra 2018
• Dobré komunikačné schopnosti
• Flexibilita pri zmenách v plánovaní, práca v noci, počas víkendov i sviatkov
• Reprezentatívne vystupovanie
• Žiadne viditeľné tetovanie ani piercing
• Cabin Crew Attestation je výhodou

Poznámka k výpisu z registra trestov:
Pokiaľ ste sa v období za posledných 5 rokov (12/2012 - 12/2017) zdržiavali v zahraničí dlhšie ako 6 mesiacov nepretržite, bude nevyhnutné dodať výpis z registra trestov danej krajiny.

Travel Service, a.s. je dnes najväčšou českou leteckou spoločnosťou, ktorá od svojho vzniku /1997/ výrazne expandovala a dnes pôsobí v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Poľsku, vo Francúzsku a na Kanárskych ostrovoch.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ivanská cesta 30/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Vrabcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3304851   Dátum zverejnenia: 7.2.2018