Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocný pracovník pri čistení vzduchotechniky v automobilke v BA

TRAUST s. r. o.

Miesto práce
Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.06.2022
1 500 - 2 000 EUR/hod.Inzerovaná mzda predstavuje sumu pre SZČO. V prípade TPP mzda dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocníkov pri čistení vzduchotechniky.

Náplň práce:

- pomocné práce, čistenie chladiacich, klimatizačných a vzduchotechnických zariadení vo výškach
- nutnosť absolvovať kurz (práce vo výškach, lešenársky kurz bude sa konať 16.06.2022 od 08.00 v Ba - Devínska Nová Ves)
- práca bude vykonávaná z dôvodu odstávky produkcie prioritne vždy v nedeľu a v sobotu (10 hod pracovné zmeny) zo začiatkom od 06:00 do 17:30. Môžu sa však vyskytnúť zmeny aj počas týždňa.
- ide o nenáročnú prácu vykonávanú z rebríka a z plošiny
- práca je na obdobie 4 mesiacov

- implementačné školenie,
- práca v mladej dynamickej spoločnosti,
- atraktivita automobilového priemyslu,
- možnosť profesionálneho rozvoja,
- získanie praxe
- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesijného rastu
- po zapracovaní -dlhodobá perspektívna práca
- týždenné vyplácanie mzdy (od 385€ v čistom na dohodu) prípadne na živnosť od 455 €)
- prioritne hľadáme živnostníkov

Je nutné zaslať spoločnosti CV a absolvovať pohovor v Trnave alebo Bratislave. Hľadáme prioritne uchádzačov, ktorí sú SZČO. Ponúkame atraktívne platové podmienky a stabilitu, preto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Zamestnávateľ vie pomôcť sprostredkovať ubytovanie za úhradu priamo pri mieste výkonu práce v Bratislave - Devínska Nová Ves.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Oblasť automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v danom odbore - VÝHODOU
- schopnosť pracovať vo výškach (2 až 4 m)
- príjemné vystupovanie
- kvalitná práca a spoľahlivosť
- orientácia na výsledok zadanej práce
- proaktivita

Sme stabilná, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, ktorá ponúka pre vaše firmy tie správne riešenia v oblasti priemyselnej výroby, správy a personálneho lízingu.
S využitím našich inovatívnych metód riadenia a správy budov sa postaráme o celkové zosúladenie pracovného prostredia vo Vašej firme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4349825  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/hod.