Upratovačka- Devínska Nová Ves

TRAUST s. r. o.

Miesto práce
Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
787 EUR/mesiac+ bonusy v závislosti od pozície a odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie výrobných, administratívnych a sociálnych priestorov
- pracovná doba na zmeny - 8 alebo 12 hodinová

- možnosť pracovať nadčasy
- odmeny k platu za dobrú dochádzku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala napíšte nám na emailovu adresu [email protected] alebo volajte na tel. číslo 0903 574 758 v hodinách od 9:00-17:00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná priemyselná skupina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- zodpovednosť
- dochvíľnosť

Sme stabilná, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, ktorá ponúka pre vaše firmy tie správne riešenia.
Naša spoločnosť ponúka taktiež komplexný čistiaci servis priemyselných objektov, čím vytvárame krajší obraz firmy a zároveň aj lepšie zdravotné podmienky na pracovisku pre Vás a Vašich zamestnancov. S využitím našich inovatívnych metód riadenia a správy budov sa postaráme o celkové zosúladenie pracovného prostredia vo Vašej firme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

9.mája 2
91702 Trnava

Kontakt

ID: 3963290  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 787 EUR/mesiac