800 EUR

Junior dispečer/dispečerka MKD

TRANSVERDA s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lopašov
Termín nástupu
01.07.2019
Celková mzda (brutto)
800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ústrednou kontaktnou osobou na Slovensku pre slovenských šoférov a pre kolegov z oddelenia plánovania. Budete v dennom kontakte so šoférmi, prekladáte im inštrukcie, zadávate trasy, kontrolujte jazdy a odpočinky, spolupracujete s konateľom spoločnosti pri plánovaní turnusov šoférov, vyťažujete kamióny, hľadáte možné nakládky, kontaktujete iné dopravné firmy a dodávateľov.
Komunikujete v angličtine na dennej báze, vzdelávate sa v oblasti dopravy, v prípade naliehavých prípadov ste k dispozícii 24/7, vediete administratívu spoločnosti, sťahujete dáta šoférov, archivujete dokumenty a informujete vedenie spoločnosti o všetkých udalostiach.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

bonus na konci roka a valorizácia mzdy +100€ ročne

Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely.
Vzdelávanie v oblasti dopravy.
Po 6 mesiacoch skúšobnej doby, možnosť home office.
Po roku možnosť firemného vozidla aj na súkromné účely.
Drobné nefinančné benefity počas roka.

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame?
Spoločnosť Transverda kladie veľký dôraz na ľudský faktor a investuje do ľudí. Ponúkame vám osobný prístup a rozmanitú prácu, v ktorej dostanete priestor i zodpovednosť, aby ste mohli prinášať vlastné myšlienky a ďalej sa rozvíjať.
Spoločnosť Vám preplatí vzdelávanie v oblasti dopravy, v prvom roku dosiahnutie odbornej spôsobilosti v cestnej doprave. Kompletné zaškolenie ohľadom vyhlášky 561/2006 AETR a ďalšie vzdelávanie v oblasti dopravy a administratívy.
Pravidelná valorizácia mzdy(ročne o 100€), mobilný telefón aj na súkromné účely, notebook aj na súkromné účely. Po 6 mesiacoch skúšobnej doby možnosť dohody ohľadom pravidelného home-office. Po prvom roku budete mať za sebou úspešnú certifikáciu odbornej spôsobilosti v cestnej doprave a v prípade obojstrannej spokojnosti a pozitívnych výsledkov firemné auto aj na súkromné účely.
Ponúkame mzdu od 800€ / brutto(závisí od skúseností) + vyššie spomenuté benefity, vianočný večierok, drobné nepeňažné benefity počas roka a v prípade pozitívnych výsledkov spoločnosti koncoročný bonus.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
Angličtinu na komunikatívnej úrovni, ďalší cudzí jazyk výhodou. Dostupnosť na telefóne. Ochota učiť sa nové veci. Základné znalosti práce s PC. Schopnosť určovať priority. Skúsenosti s administratívou výhodou. Zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, dôslednosť.

Transverda je mladá a dynamická dopravná spoločnosť špecializovaná na teplotne regulovanú prepravu kvetov a rastlín na dlhé vzdialenosti. Transverda je súčasťou skupiny Floré Group, rodinného záhradníckeho podniku. S 550 zamestnancami má skupina Floré Groep vedúce postavenie na trhu v Belgicku a je jednou z popredných európskych kvetinárskych spoločností. Sídlo spoločnosti sa nachádza v belgickom meste Lochristi.

Adresa spoločnosti

Transverda
Dolný Lopašov 405
922 04 Dolný Lopašov

Kontakt

ID: 3666910   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   bonus na konci roka a valorizácia mzdy +100€ ročne