Vodič MKD - Frigo - aj Dvojosádka

TRANSVERDA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
770 - 1 000 EUR/mesiacDiéty(45€), Vreckové(25€), + odmena 200€ mesačne po skončení skúšobnej doby + ročná valorizácia mzdy do troch rokov 1000€ v hrubom základná mzda, príplatok sviatok, víkend, nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Turnus: 4+1, 3+1, Vlastný ťahač, parkovanie v SK.

Nákladným vozidlom prepravujete prevažne kvetinové produkty v rámci regulovanej dopravy po celej Európe. Oddelenie plánovania Vám včas zabezpečí všetky objednávky, trasy a informácie o zákazníkoch prostredníctvom palubného počítačového systému. Budete jazdiť na rôznych trasách v novom, modernom a pohodlnom kamióne, ktorý má všetko, čo potrebujete. Dôsledne budete postupovať podľa pracovných postupov a pokynov, ktoré sa líšia v závislosti od zákazníka a doručenej adresy. Vaše úlohy samozrejme zahŕňajú aj zodpovedné nakladanie a vykladanie, ako aj zdvorilý vzťah so zákazníkmi. Budete sa venovať medzinárodnej doprave, najmä v regiónoch Nemecka, Rakúska, Slovenska, Holandska a Francúzska. Garantujeme dobré pracovné podmienky, zodpovedné preplácanie výdavkov a dodržiavanie platných zákonov a predpisov týkajúcich sa tejto pozície. Práca v noci tvorí podstatnú časť práce.

Spoločnosť s dlhou tradíciou a stabilnou perspektívou.
Rodinná atmosféra, spravodlivé podmienky a mzdy vždy načas.
Motivujúci systém odmeňovania.
Vreckové, diéty.
Moderná flotila. Osobne pridelený ťahač. Núdzový telefón k dispozícii.
V prípade nutnosti základňa v Belgicku vybavená všetkými sociálnymi zariadeniami.
Slovenský dispečer je k dispozícii 24 hodín denne.
Ťahač určený konkrétnemu zamestnancovi. Top sezóna od marca do mája, žiadny problém vybrať si letnú dovolenku.

Transverda smeruje k veľkému dôrazu na ľudský faktor a investuje do ľudí. Ponúkame vám osobný prístup a rôznorodú prácu, v ktorej získate priestor a zodpovednosť, aby ste priniesli svoje vlastné nápady a ďalej rozvíjali. Ponúkame atraktívnu mzdu, ktorá je vyššia ako priemerná mzda v sektore dopravy, mzdové bonusy (napríklad preplácanie telefónnych nákladov) a ďalšie výhody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Ste skúsený vodič s reprezentatívnym vystupovaním.
Máte vodičský preukaz C/E, kvalifikačnú kartu vodiča, harmonizovaný kód 95, platné psychologické testy a čistý trestný záznam.
Dôraz kladiete na osobný prístup a zdvorilosť zákazníkov.

Transverda je mladá a dynamická dopravná spoločnosť špecializovaná na teplotne regulovanú prepravu kvetov a rastlín na dlhé vzdialenosti. Transverda je súčasťou skupiny Floré Group, rodinného záhradníckeho podniku. S 550 zamestnancami má skupina Floré Groep vedúce postavenie na trhu v Belgicku a je jednou z popredných európskych kvetinárskych spoločností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3319144  Dátum zverejnenia: 13.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac