Reagujte bez životopisu

Online Marketing Specialist (Social Media Specialist)

Transtrade, s.r.o.

Ivanka pri Dunaji, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma vás digitálny marketing a máte skúsenosti so sociálnymi sieťami? Máte radi dobré jedlo a vášeň pre zdravý životný štýl a nové foodie trendy? Máte perfektnú slovenčinu a viete pútavo písať? Teraz máte zaujímavú príležitosť spolupracovať na komunikácii prémiových značiek potravín:
- Community manager facebookových a instagramových profilov našich rôznych značiek v 4 krajinách - Stratégia, kreovanie a príprava obsahu, databáza fotografií/príspevkov, briefy pre produkciu fotografií (fotograf, influenceri), spolupráca na dizajne, denná kontrola profilov a komunikácia s followermi , plánovanie a realizácia kampaní Google a Meta Ads atď.
- Tvorba obsahu blogov a receptov pre webové stránky.
- Riadenie jazykových mutácií s tímami z iných krajín.
- Spolupráca so zvyškom marketingového tímu na obsahovom kalendári, komunikácia s inými značkami, budovanie vzťahov s influencermi, ich followermi a spotrebiteľmi značiek.
- Spolupráca pri plánovaní, stratégii, realizácii online kampaní našich značiek na online platformách našich klientov (webové stránky obchodných reťazcov, eshopy, facebook).
- Spolupráca na podujatiach.
- Tvorba tlačových správ.
- Hodnotenie projektov (analýza kampaní a príprava prezentácií s výsledkami).
- Podpora marketingového oddelenia na základe požiadaviek manažéra.
- Pravidelné reportovanie.

- Príležitosť pracovať v modernej a neustále sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti.
- Individuálne jazykové kurzy, školenia a rozvoj.
- Možnosť pracovať z domu s pravidelnými návštevami centrály, podľa dohody.

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti. Spoločnosť Transtrade s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Community manager

Počet rokov praxe

2

- Kandidát musí byť expert v online marketingu, ľahko sa učiť a využívať inovácie digitálneho sveta a prispôsobiť ich potrebám našich marketingových stratégií.
- Výhodou sú skúsenosti s e-mailovým marketingom.
- Výhodou sú zručnosti v oblasti grafického dizajnu.
- Osvedčené písomné a verbálne komunikačné schopnosti, ako aj výnimočné organizačné schopnosti.
- slovenčina - materinský jazyk, perfektná znalosť. Pokročilá úroveň angličtiny. Znalosť španielčiny alebo maďarčiny výhodou.

TRANSTRADE s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť pôsobiaca od roku 1993 na Slovensku, a prostredníctvom dcérskych spoločností v Českej republike, Maďarsku a v Poľsku. Spoločnosť dováža do uvedených krajín potraviny prémiovej kvality a zabezpečuje ich distribúciu do maloobchodnej siete. Centrála skupiny je na Slovensku, v Ivanke pri Dunaji, kde sa nachádza aj centrálny sklad pre 4 krajiny. Medzi najznámejšie značky distribuované TRANSTRADE patria olivový olej BORGES, šťavy z čerstvého ovocia LIMEÑITA, rybie konzervy CALVO, ryža SOS, ovsené nápoje OATLY, sušienky GULLÓN, čokolády VALOR. Podrobnejšie informácie na www.transtrade.sk, www.borges.sk, www.limenita.com, www. calvo.sk, www.ricesos.com, gullon.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4594697  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac