Špeditér/Disponent

Transroute Group, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiacPlat predmetom dohody, podľa schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletná správa dopravných objednávok od prijatia až po ukončenie prepravy, to zahŕňa:

- Disponovanie vlastnej flotily vozidiel (nepretržitá komunikácia s vodičmi a klientmi)
- Aktívne vyhľadávanie nakládok (Práca s dopravnými databázami RAAL a Timocom)
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a prieskum trhu
- Špedičná činnosť
- Administratíva spojená s chodom oddelenia
- Príprava podkladov pre fakturáciu

- flexibilný pracovný čas
- po zaučení možnosť 1 deň v týždni pracovať z domova
- plne hradené obedy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava a Logistika, Ekonomika, jazyky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Doprava a logistika

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, schopnosť pracovať pod tlakom, rýchle rozhodovanie, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Transroute Group je dopravná spoločnost špecializujúca sa na prepravu sypkých materiálov a paletovaného tovaru špeciálnymi návesmi typu WALKINGFLOOR. Naša flotila zahŕňa 15 návesových súprav + niekoľko zmluvných dopravcov. Sme dynamická spoločnosť s potenciálom ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4041791  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac