Kontrolór v strojárskej výrobe

TRANSPORT SYSTEMS, spol. s r.o.

Miesto práce
Kováčska 38, 044 25 Nižný Medzev
Termín nástupu
asap
1 050 - 1 575 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálneho hodnotenia odborných zručnosti, vedomosti a všeobecných spôsobilosti pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola vyrábanej produkcie podľa platnej technickej dokumentácie,
- zisťovanie kvality výrobkov vizuálnou kontrolou a meraním,
- vystavovanie kontrolných protokolov a vedenie záznamov v elektronickej podobe,
- evidencia nezhôd vo výrobnom procese a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri ich vysporiadaní,
- kontrola technologickej disciplíny, platnosti a úplnosti dokumentácie.

- Práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú,
- príplatok na PHM (nad 30 km od miesta výkonu práce)
- práca na jednu pracovnú zmenu od 6.00 - 14.30
- práca v úspešnej, stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou,
- zamestnanecké spoločenské akcie, pitný režim.

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky ako kontrolór kvality

Počet rokov praxe

2

- znalosti technológie v oblasti strojárstva,
- znalosť čítania technickej dokumentácie,
- znalosť systémov a štandardov kvality v strojárskej výrobe,
- certifikát vizuálnej kontroly zvarov je výhodou, nie však podmienkou,
- dôslednosť, samostatnosť, presnosť, analytické schopnosti.

Sme projekčnou a konštrukčno-výrobnou firmou s 25-ročnou tradíciou. Ťažiskom našej činnosti je výroba dopravných liniek a transportných zariadení pre automobilový a strojársky priemysel, a to od prípravy projektu cez konštrukciu zariadení a výrobu až po dodávku a montáž liniek na kľúč. Vďaka našim bohatým skúsenostiam a prehľade o európskom trhu dokážeme zároveň navrhovať optimálne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4458999  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac