Špecialista pre realizáciu investičných akcií

TRANSPETROL, a.s.

Miesto práce
Šahy
Termín nástupu
dohodou (čo najskôr)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis Pracovných činností:
Zodpovedá za:
- realizáciu pridelených investičných akcií s lokalizáciou PS1, PS2 a PS3, PS4, vrátane príslušných úsekov trasy ropovodu
- IA po stránke vecnej, finančnej, ako aj z hľadiska kvality, rozsahu a termínov plnenia v súlade s uzatvorenými zmluvami
- vedenie prehľadnej a komplexnej evidencie z priebehu výstavby investičnej akcie/stavby
- včasné informovanie RIR, VOPIA ,resp. VORIA o priebehu prípravy, resp. realizácie investičnej akcie/stavby
- kontrolu a koordináciu činnosti zmluvných partnerov pri realizácii investičnej akcie/stavby
- dodržiavanie zásad bezpečnosti a požiarnej ochrany v priebehu výstavby
- kolaudáciu dokončenej stavby, resp. vydanie súhlasného stanoviska technickej inšpekcie pri dokončení investičnej akcie
- odovzdanie dokončeného diela do užívania (v spolupráci so zmluvne dohodnutým stavebným dozorom objednávateľa)
- zaradenie dokončeného diela (investičnej akcie/stavby) do majetku Spoločnosti;
- koordináciu investičných zámerov Spoločnosti s príslušnými úsekmi a odbormi Spoločnosti
- koordináciu investičných zámerov Spoločnosti s orgánmi štátnej správy
- včasné plnenie svojich pracovných povinností VORIA
- informovanie VORIA a RIR o priebehu výstavby investičnej akcie

Vykonáva nasledovné činnosti:
- spolupracuje pri spracovaní koncepcie technického a investičného rozvoja Spoločnosti
- spolupracuje a koordinuje svoju činnosť s ostatnými pracovníkmi úsekov a odborov Spoločnosti zabezpečujúcimi nadväzujúce IA
- spolupracuje s orgánmi štátnej správy, samosprávy, prípadne s inými účastníkmi investičného procesu
- zúčastňuje sa rokovaní v rámci a realizácie investičnej akcie/stavby
- spolupracuje pri normotvornom procese aproximácie práv s krajinami EÚ
- pri pracovnej činnosti používa Ropovodný Informačný Systém RIS2 alebo RIS web ako zdroj environmentálno-technických informácií
- podieľa sa na rozvoji Ropovodného Informačného Systému a spolupracuje na aktualizácií dát
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov RIR v súlade s Organizačným poriadkom Spoločnosti

výborné pracovné podmienky, široko koncipovaný sociálny program, moderné technické vybavenie

O spôsobe spracovania vašich osobných údajov prevádzkovateľom, TRANSPETROL, a.s., so sídlom Šumavská 38, 821 08 Bratislava, podľa čl. 13 Nariadenia EP a Rady (EÚ) č. 2016/679 v spojení s § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, sa môže každý uchádzač o zamestnanie oboznámiť na webových stránkach http://www.transpetrol.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

úplné stredoškolské - stavebné, strojárske s viacročnou praxou, vysokoškolské - stavebná, strojárenská fakulta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v týchto oblastiach: Pozemné stavby, inžinierske stavby, technológie Odborná spôsobilosť Dozo

preprava a skladovanie ropy

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4020022  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac