Riaditeľ/ka (alternatívne výkonný/á riaditeľ/ka) Transparency International Slovensko

Transparency International Slovensko

Transparency International Slovensko, Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.10.2023
2 000 EUR/mesiac2 000 EUR/mesiac plus výkonnostné odmeny do 25% základného platu, v prípade výkonného riaditeľa 1 700 EUR/mesiac plus výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– stratégia výskumu, financovania, príprava grantových žiadostí, tvorba partnerstiev
– mediálne vystupovanie, komunikácia s verejnosťou
– výskum v protikorupčných témach, odborné konzultácie verejnej správe
– fundraising
– vedenie 8 zamestnancov

– vedenie pobočky najvplyvnejšej svetovej protikorupčnej mimovládnej organizácie
– vplyv na zmeny na Slovensku, práca na aktuálnom dianí na Slovensku, možnosť formovania lepšieho Slovenska
– neformálna atmosféra, dobrý tím, flexibilita, práca z domu

– termín na podanie prihlášky vrátane sprievodných dokumentov: 11. 6. 2023
– predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.6.2023
– nástup od 01. 10. 2023 alebo dohodou

Požadované dokumenty:
o životopis,
o motivačný list,
o súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania (predloha)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

spoločenské vedy (odporúčané)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v mimovládnom sektore

– analytické myslenie, práca s dátami
– práca s ľuďmi, vedenie tímu
– orientácia v aktuálnom politickom a spoločenskom dianí
– vítané: analytické články a publikácie, zvládnuté mediálne vystupovanie, znalosť ďalších jazykov, skúsenosť s prípravou grantových žiadostí a fundraisingom

Transparency International Slovensko je najvplyvnejšou protikorupčnou neziskovou organizáciou na Slovensku. Je súčasťou siete Transparency International, ktorá je najrešpektovanejšou svetovou protikorupčnou organizáciou. Viac o projektoch a organizácii na www.transparency.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4579607  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac